Przedstawiamy Państwu film o warsztatach malarskich pod okiem znanego artysty Mirosława Kin, które odbyły się 28 lipca w Białogardzie. Dzieci podjęły się wykonania prac opisujących ich kolegów w różnych zakątkach świata. Same wybierały kraj i zapoznawały się z ich historią na tyle aby móc to wyrazić poprzez farby i płótno.

Ponieważ warsztaty to tylko część naszych planów artystycznych względem różnych grup dzieci z Białogardu i okolic ale również chcemy organizować w galerii artysty Mirosława Kina spotkania z dziećmi uchodźców jak i dziećmi romskimi.

Wszystko będzie zależało od strony finansowej czy uda nam się ponownie zebrać na Projekt Mój Dom aby służył dzieciom z różnych państw. Dzieci oprócz malowania wykonują zdjęcia na dodatkowych warsztatach. Zdjęcia do FAW napływają z całego świata a ich wystawa będzie zorganizowana na jesieni. To też dodatkowa atrakcja naszego Projektu. Zachęcamy do wspierania rozwoju dzieci poprzez wrażliwość artystyczną i mamy nadzieję,że zachęciliśmy Państwa do wspierania naszej idei rozwoju edukacji dziecka w Polsce i na świecie tam gdzie jest bardzo trudny dostęp do zajęć rozwijających talenty dziecka.