Po upływie kilkunastu miesięcy warsztaty fotograficzne zmierzają do finału . Jeszcze kilka spotkań z młodymi autorami i powstanie niesamowita wystawa. Dziś przedstawiamy Państwu kilka zdjęć z Syberii, Środkowej Afryki , z Jordanii oraz z Polski z Wałbrzycha. Wzruszające jest jak szczerze do swoich zdjęć podeszły dzieci pokazując swoje domy, swoją rodzinę i przyjaciół. W tych zdjęciach nie ma zakłamania ani retuszu prawdy. Nikt z dorosłych nie umiałby podejść do zadania z taką otwartością.

Jesteśmy pod wrażeniem ich prac i mamy nadzieję,że również Państwa one zachwycą.Wciąż współpracujemy z ośrodkami ,w których przebywają lub do których uczęszczają dzieci. Chcielibyśmy wesprzeć dzieci w edukacji kupując potrzebne rzeczy do nauki jak również wspierać ich marzenia i odkrywać talenty. Projekt Mój Dom szczególnie wspiera dzieci , którym nie jest łatwo zdobyć edukację ze względu na warunki materialne ale i na sytuację rodzinną.

Zachęcamy wszystkich do wspierania dzieci z naszych warsztatów w dążeniu do zdobycia edukacji a tym samych lepszego startu w życiu dorosłym.