4500 PLN przeznaczyliśmy na zakup specjalistycznego mleka dla niedożywionych dzieci w RCA i w Kamerunie. Zakupiliśmy Enfamil mleko dla niedożywionych dzieci oraz Bebiko na łaczną sumę 4000 PLN , 500 zostało na ewentualną opłatę kontenera lub dodatkowo na mleko. Dla dzieci niedowidzących biorących udział w warsztatach fotograficznych w Rwandzie przekazujemy 2000 pln.

Na warsztaty w Białogardzie, które odbędą się pod koniec lipca – 3000 PLN ( farby płótna i nagrody oraz poczęstunek dla uczestników warsztatów). Odbędą się również warsztaty fotograficzne z pokazem zdjęć młodych autorów. Wszystkie nasze zajęcia będą organizowane podczas obchodów dni Białogardu na głównym rynku miasta.W związku z dodatkowymi warsztatami fotograficznymi zakupiliśmy 20 aparatów jednorazowych w cenie 445 PLN ( 10 dla dzieci w Białogardzie a 10 dla dzieci w Wałbrzychu)

Młodzież syberyjska już otrzymała od nas aparaty na warsztaty fotograficzne . Na nagrody przekazaliśmy kolejne 1000 PLN

Wałbrzych – dzieci uczęszczające do świetlicy prowadzonej przez siostry zakonne również szykują się na warsztaty malarskie i fotograficzne , które odbędą się między 22 a 26 sierpnia – przekazujemy 2000 PLN na farby , sztalugi i przybory szkolne oraz na nagrody dla wszystkich dzieci biorących udział w letniej edukacyjnej zabawie.

Dla dzieci irackich mamy przznaczone 3000 PLN

Zostały nasze małe dzieci z Gaziantep w Turcji – dla nich mamy wcześniejsze uzbierane 2000 PLN i pozostałe 1000 PLN z projektu Mój Dom. To wciąż bardzo mało aby kupić potrzebną ilość mleka w proszku oraz mleka wzbogaconego w witaminy i minerały. Mamy nadzieję,że do końca lipca uda nam się jeszcze coś uzbierać. Potrzebna suma to 4000 PLN na mleko z odżywką np. Bebilon 1 podobne jak kupiliśmy dla dzieci w RCA i w Kamerunie. cena jednej puszki 47 PLN za 800 gr.

tych dzieci w potrzebie jest dużo i nie zdołamy wszystkim zapewnić wakacyjnych zabaw i przygód ale dzięki Państwa wsparciu organizujemy wspólnie z ludźmi działającymi pro bono chwile radości.

dziękujemy bardzo

Uwaga:

wszystkie zdjęcia pokazywane Państwu na naszej stronie są naszą własnością lub wolontariuszy i osób pracujących z dziećmi, którym pomagamy. Nie są to zdjęcia zabrane z internetu celem wyłudzenia pieniędzy lub wzbudzenia litości. Wiemy ,że wiele powstałych fundacji i organizacji tak działa poprzez ukradzione zdjęcia z internetu aby zbierać fundusze. Wszystkie nasze materiały filmowe lub zdjęciowe są własnością FAW .